Lista aktualności Lista aktualności

Wyniki konkursu „Las w moich oczach i sercu”

Znamy już wyniki konkursu plastycznego pn. „Las w moich oczach i sercu”.

W konkursie plastycznym wzięło udział 60 uczniów z przedszkoli i szkół podstawowych. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!

Prace podzielono na cztery kategorie: Przedszkole, Klasy I-III szkoły podstawowej, Klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz Klasy VII-VIII szkoły podstawowej.

Każdą pracę oceniono uwzględniając zgodność z tematem, oryginalność, jakość wykonania, wyraz artystyczny, stopień trudności wykonania oraz spełnienie warunków formalnych – wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz klauzuli informacyjnej.

 

W kategorii Przedszkole wpłynęło 8 prac konkursowych.

I miejsce zajął Wojciech Adamski z Przedszkola Samorządowego w Hanulinie.

II miejsce zajęła Pola Świątkowska z Przedszkola nr 2 w Lęborku.

III miejsce zajęła Milena Brodala z Przedszkola nr 14 „Maluszek” w Ostrowie Wielkopolskim.

Dodatkowo przyznano jedno wyróżnienie dla Jagody Słobodzian z Przedszkola ”Misia Uszatka” nr 2 w Sycowie.

 

W kategorii Klas I-III szkoły podstawowej wpłynęło 29 prac.

I miejsce zajęła Lena Wierdak ze Szkoły Podstawowej w Kierznie.

II miejsce zajęła Blanka Sroka ze Szkoły Podstawowej w Kierznie.

III miejsce zajęli ex aequo Antonia Bednarska  ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sycowie oraz Antoni Dzikowski ze Szkoły Podstawowej w Bukowinie Sycowskiej.

Ponadto postanowiono wyróżnić poniższe osoby:

  1. Biankę Paprocką ze Szkoły Podstawowej w Świbie,
  2. Nadię Morgol ze Szkoły Podstawowej w Kierznie,
  3. Mikołaja Kaczochę ze Szkoły Podstawowej w Odolanowie,
  4. Szymona Sikorę ze Szkoły Podstawowej w Świbie.

 

W kategorii Klas IV-VI szkoły podstawowej wpłynęło 16 prac.

I miejsce zajęła Michalina Marczak ze Szkoły Podstawowej w Miłowicach.

II miejsce zajął Maciej Wolko ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kępnie.

III miejsce zajęły ex aequo Arleta Cichoń oraz Martyna Szczyrk ze Szkoły Podstawowej w Miłowicach.

Dodatkowo przyznano jedno wyróżnienie dla Lilly Krawczyk ze Szkoły Podstawowej w Bukowinie Sycowskiej.

 

W kategorii klas VII-VIII szkoły podstawowej wpłynęło 7 prac.

I miejsce zajęła Julia Dobosz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miłowicach.

II miejsce zajęła Jagoda Woźniak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sycowie.

III miejsce zajęła Hanna Powąska ze Szkoły Podstawowej w Miłowicach.

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 

Zachęcamy do obejrzenia wyróżnionych prac konkursowych w galerii powyżej.

 

Nagrody wraz z dyplomami dostarczymy na adres placówek oświatowych poszczególnych zwycięzców konkursu.